Masáže

Oddychujte a relaxujte v centre Spirit & Body

Oddýchnite si a zrelaxujte v našom relaxačno-terapeutickom centrepri klasických masážach, ale aj špeciálnych a terapeutických masážach. Doprajte si celotelovú relaxačnú alebo klasickú masáž, masáž lávovými kameňmi, manuálnu lymfodrenáž alebo bankovanie.

Vyberte si z ponuky Spirit & Body

Ktorúkoľvek masáž si vyberiete u nás, dostanete sa do rúk profesionála, ktorý zabezpečí vašu dokonalú pohodu, relax a uvoľnenie.

Celotelová klasická masáž

Klasická masáž prejavujúca sa na koži, šľachách, v kĺbových puzdrách, v krvnom riečisku, lymfatickom systéme, ale aj v periférnom nervovom systéme.

Masáž lávovými kameňmi

Majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov na meridiánoch a rozprúdia energiu v tele.

Klasické suché bankovanie

Bankovanie znižuje nielen bolesti ale lieči svalové spazmy a zbaví vás nepríjemne stuhnutých svalov a zároveň si prekrvíte svalové tkanivá a bunky.

TROJBOJ kombinovaná masáž

Vychutnajte si v jednej procedúre spoločne klasickú masáž, bankovanie a masáž lávovými kameňmi. Doprajte svojmu telu hodinu relaxu a terapie.

Manuálna lymfodrenáž

Klasická masáž prejavujúca sa na koži, šľachách, v kĺbových puzdrách, v krvnom riečisku, lymfatickom systéme, ale aj v periférnom nervovom systéme.

Neviete si vybrať vhodnú masáž?

Navštívte nás a poraďte sa s našimi profesionálmi! Na základe vašich preferencií a úvodnej konzultácie Vám odporučia najlepšie procedúry s prihliadnutím na potreby Vás a Vášho organizmu. Oddýchnite si a zrelaxujte v relaxačno-terapeutickom centre Spirit & Body.

Zaujali vás naše služby?

Veríme že vás zaujali naše služby a procedúry. Pozrite si náš cenník a kontaktujte nás. V našom relaxačno-terapeutickom centre Spirit & Body získate stratenú energiu, zrelaxujete a zregenerujete organizmus a načerpáte silu do života. Zastavte sa v rýchlom tempe, položte sa na naše andulačné lôžko, a vďaka optimálnym kmitočtom, odstráňte bolesti a neduhy, ktoré Vás trápia.