O nás

Informácie o nás a našom relaxačno-terapeutickom centre

Spirit & Body

Nie sme obyčajné relaxačno - terapeutické centrum: my sme Spirit & Body!

V relaxačno-terapeutickom centre Spirit & Body získate stratenú energiu, zrelaxujete a zregenerujete organizmus a načerpáte silu do života. Zastavte sa v rýchlom tempe, položte sa na naše andulačné lôžko, a vďaka optimálnym kmitočtom, odstráňte bolesti a neduhy, ktoré Vás trápia.

Oddýchnite a uvoľnite sa pri našich masážach, zoštíhlite na LPG prístroji a skrášlite pri našich kozmetických ošetreniach. Vyberte si z bohatej ponuky našich masáži a zrelaxujte sa pod rukami našich profesionálnych masérov Zuzany, Janky a Michala.

Povedali naši klienti

Prečítajte si čo o nás povedali naši klienti a prečo nás majú radi

Som stálou zákazničkou Spirit&Body. Oceňujem hlavne individuálny prístup príjemne prostredie a inovatívne postupy pri skrášľovacích procedúrach. Po každej návšteve sa cítim príjemne oddýchnutá a zregenerovaná. Určite odporúčam všetkým!

Janka

— Banská Bystrica

Pretože diéta a cvičenia u mňa dlhodobo zlyhávali, vyskúšala som na základe priateľkinho odporučenia procedúru Lipomassage v Spirit&Body. Je to nechirurgické riešenie pretrvávajúceho tuku, celulitídy, uvoľnenej a ochabujúcej pokožky. S výsledkom som bola veľmi milo prekvapená.

Mirka

— Zvolen

Galéria Spirit & Body

Zaujali vás naše služby?

Veríme že vás zaujali naše služby a procedúry. Pozrite si náš cenník a kontaktujte nás. V našom relaxačno-terapeutickom centre Spirit & Body získate stratenú energiu, zrelaxujete a zregenerujete organizmus a načerpáte silu do života. Zastavte sa v rýchlom tempe, položte sa na naše andulačné lôžko, a vďaka optimálnym kmitočtom, odstráňte bolesti a neduhy, ktoré Vás trápia.