Epilácia

Zbavte sa nepríjemných chĺpkov ľahko a rýchlo

Laserová epilácia je jednou z najbezpečnejších a najefektívnejších metód, ako sa zbaviť nežiaducich chĺpkov. Vďaka našej najnovšej technológii Milesman Compact  je neinvazívna, bezbolestná a nespôsobuje žiadne alergie. Je možné ju vykonávať na všetkých častiach tela, vrátane tých najjemnejších intímnych oblastí. 

Špičková epilácia v Spirit & Body

Rýchle, trvalé a bezbolestné odstránenie chĺpkov, vhodné pre všetky fototypy pleti.
Až 95% redukcia chĺpkov už po 5 až 7 ošetreniach.

Garancia bezpečnosti

Vďaka vysokej kvalite nášho profesionálneho laserového prístroja vieme garantovať vašu bezpečnosť bez podráždenia pokožky.

Vysoká účinnosť

Pri opakovaných aplikáciách (5 až 7 sedení) dosahujeme u našich klientov až 95% úspešnosť odstraňovania chĺpkov.

Špičkový laser

Používame najnovšiu certifikovanú technológia laserového odstraňovania chĺpkov európskej výroby, ktorá pôsobí na celú pokožku.

Milesman Compact

Nami používaný laser je výsledkom niekoľkoročného výskumu na španielskych, nemeckých a amerických univerzitách.

Bezbolestná epilácia

Zafírové sklo, ktorým je pokrytá špička rukoväte lasera, odstráni nepríjemný pocit pri aplikácii a zaisťuje úplne bezbolestnú epiláciu.

Spokojní klienti

Spokojný klient je pre nás veľkou motiváciou naďalej zlepšovať služby. A našou vizitkou je veľké množstvo spokojných klientov.

Milesman Compact

Používame profesionálny laserový stroj na odstraňovanie chĺpkov. Vynikajúca úspešnosť, bezbolestná aplikácia a bez vedľajších účinkov. Pozrite si video ako prístroj pracuje pri aplikácii epilácie.

Prehrať video

Čo môžete očakávať?

Len za 5 až 7 sedení v rozsahu počas 2 až 3 mesiacov, prináša nami používaný prístroj Milesman Compact takéto vynikajúce výsledky. Porovnajte si mikroskopické zábery pred a po ošetreniach. Vďaka špičkovej technológii môžete očakávať až 95% úspešnosť odstraňovania chĺpkov.

Zaujali vás naše služby?

Veríme že vás zaujali naše služby a procedúry. Pozrite si náš cenník a kontaktujte nás. V našom relaxačno-terapeutickom centre Spirit & Body získate stratenú energiu, zrelaxujete a zregenerujete organizmus a načerpáte silu do života. Zastavte sa v rýchlom tempe, položte sa na naše andulačné lôžko, a vďaka optimálnym kmitočtom, odstráňte bolesti a neduhy, ktoré Vás trápia.