Ostatné služby

Ponúkame širokú škálu služieb a procedúr pre váš relax a krásu

V relaxačno-terapeutickom centre SPIRIT & BODY získate stratenú energiu, zrelaxujete a zregenerujete organizmus a načerpáte silu do života. Zastavte sa v rýchlom tempe, položte sa na naše andulačné lôžko, a vďaka optimálnym kmitočtom, odstráňte bolesti a neduhy, ktoré Vás trápia. Oddýchnite a uvoľnite sa pri našich masážach, zoštíhlite na LPG prístroji a skrášlite pri našich kozmetických ošetreniach.

Rolletic

Najúčinnejší prístroj na formovanie postavy a celulitídu

Rolletic je masážny prístroj, ktorý dokáže ako jeden z mála skutočne tvarovať postavu, spevniť problematické partie a čiastočne odstrániť alebo aspoň zmierniť problémy s celulitídou. Vďaka svojim presvedčivým a mnohokrát preukázaným výsledkom sa dnes Rolletic radí medzi najpoužívanejšie a najúčinnejšie prístroje na formovanie postavy a riešenie problémov celulitídy po celom svete.

Andulačná terapia

Pomôžte Vášmu telu k uzdraveniu a očisteniu

Zmierni stuhnutia svalov, napätia a bolestí chrbtice, simuluje lymfatický systém, detoxikuje, odkysľuje organizmus a redukuje vodu v tkanivách. Tiež zlepšuje látkovú výmenu napr. pri nadváhe, eliminuje problémy s trávením, opuchy nôh. Napomáha rýchlej regenerácii po aktívnom športe, pri bolestiach kĺbov, reume a artróze. Podporuje odstraňovanie celulitídy a  odburávanie viscerálneho (orgánového, vnútorného) tuku.

Termokatalitická sauna

Štartuj svoj metabolizmus a tuky s termokatalytickou saunou

Základom termokatalytického saunovania je natretie tela profesionálnymi prípravkami ktoré zabránia vylúčeniu splodín látkového metabolizmu, toxínov a vody až pokiaľ nedôjde k prehriatiu všetkých vrstiev kože spolu s lymfocytmi a adipocitmi. Telo sa pri 50 stupňoch pomaly prehrieva a keď sa prehrejeme do bodu prehriatiu všetkých štruktúr vypustí vodu a škodliviny z tela von. Telo sa tak prečistí nielen na povrchu tela ale aj vnútorne a tým sa dokonale detoxikuje.

Telové zábaly

Exkluzívne termálne ošetrenie na redukciu váhy

Monticelli SPA bahenné ošetrenie – zoštíhľujúci a prehrievací SPA bahenný zábal. Exkluzívne termálne ošetrenie ktoré pomocou súčinnosti prírodných aktívnych látok (bromid sodný, liečivej vody a éterických olejov) pôsobí na redukciu váhy a detoxikáciu organizmu.

Zaujali vás naše služby?

Veríme že vás zaujali naše služby a procedúry. Pozrite si náš cenník a kontaktujte nás. V našom relaxačno-terapeutickom centre Spirit & Body získate stratenú energiu, zrelaxujete a zregenerujete organizmus a načerpáte silu do života. Zastavte sa v rýchlom tempe, položte sa na naše andulačné lôžko, a vďaka optimálnym kmitočtom, odstráňte bolesti a neduhy, ktoré Vás trápia.