Mezotransdukcia

Prístrojová neinvazívna mezotransdukcia MEZO T8®

Okamžitý efekt hydratácie, liftingu, výživy a výplne pleti Vám prináša Mezotransdukcia. Táto revolučná novinka Vám za pomoci prístroja Mezo-T8 ponúka inovačný, neinvazívny postup ošetrenia pleti na bunkovej úrovni, čo ho odlišuje od všetkých ostatných doteraz dostupných prístrojov. Technológia mezotransdukcia sa skladá na zlepšení vodivosti a priepustnosti v bunkach.

Pôsobenie

Ošetrenie pôsobí na bunkovej úrovni a viac ako 90 % aktívnych látok preniká k cieľovým tkanivám

Účinok

Požadovaný účinok je závislý na zvolenom sére

Hydra - Active

Hĺbková hydratácia pokožky pre rozjasnenie a obnovu hutnosti

Lifting effect

Vyplnenie vrások a jemných liniek, posilnenie kontúr tváre

Filler effect

Okamžitý efekt vyplnenia vrások a jemných liniek

Skin Face 50

Viditeľné zlepšenie kvality zrelej pleti a intenzívna podpora tvorby kolagénu

ISO Stam

Regenerácia, posilnenie a revitalizácia pleti

Strech marks

Zlepšenie štruktúry pokožky a redukcia strií

Čo je to mezotransdukcia?

Neinvazívna biochemická metóda ktorá ponúka mimoriadne účinné ošetrenie kožných problémov súvisiacich s procesom starnutia prostredníctvom pôsobenia na bunkovej úrovni, čím sa diametrálne líši od tradičných metód. Technológia MEZO T8 spočíva vo vysielaní frakčných sínusových vĺn nízkeho napätia pre prudké zlepšenie vodivosti a priepustnosti bunkových membrán a vytvorení vodných kanálov, ktoré slúžia k prenosu aktívnych látok bez teplotného šoku. V okamihu prenosu cez molekulárnu polarizačnú  komoru sa molekuly polarizujú, čo umožňuje prenos aktívnych látok a osmózu medzi bunkami.

Zaujali vás naše služby?

Veríme že vás zaujali naše služby a procedúry. Pozrite si náš cenník a kontaktujte nás. V našom relaxačno-terapeutickom centre Spirit & Body získate stratenú energiu, zrelaxujete a zregenerujete organizmus a načerpáte silu do života. Zastavte sa v rýchlom tempe, položte sa na naše andulačné lôžko, a vďaka optimálnym kmitočtom, odstráňte bolesti a neduhy, ktoré Vás trápia.