EXILIS ošetrenie

Neinvazívna a bezbolestná liposukcia

EXILIS ULTRA 360 je revolučné ošetrenie vhodné na neinvazívne tvarovanie tela, rejuvenizáciu, omladenie pokožky od hlavy po päty. Zamerané na omladenie pokožky tváre, ale aj krku, rúk či iných častí tela.
Prvý a jediný prístroj kombinujúci rádiové vlny s ultrazvukom na dokonalé napnutie pokožky.

Odstráni tuk, celulitídu a vyformuje postavu!

Exilis (neinvazívna liposukcia) efektívne tvaruje postavu, vedie k výraznému zlepšeniu kožnej elasticity a v neposlednom rade zmierňuje prejavy celulitídy. Vaše telo bude vyformované a spevnené aj bez skalpela. Výsledky sú postrehnuteľné už po druhom ošetrení, evidentné po 4–7 ošetreniach v 2 týždňových intervaloch.

Vyskúšajte metódu, ktorá dokáže efektívne odstrániť nielen tuk, ale aj celulitídu a vyformovať postavu vašich snov. Lekárska neinvazívna liposukcia je zákrok, ktorý prebieha bez použitia ihiel, odsávačiek, rezania kože a narkózy. Využíva sa lekársky prístroj Exilis Elite, ktorý pracuje na princípe rozrušovania tukových buniek.

EXILIS ULTRA 360 je monopolárne rádiofrekvenčné zariadenie ponúkajúce neinvazívne ošetrenie rôznych stavov pokožky, ako sú vrásky, laxnosť pokožky a nadmerný tuk. Je riešením pre všetkých od hlavy po päty, bez obmedzenia BMI, alebo typu pokožky.  Vďaka kombinácii mechanických účinkov vlnenia a rovnomernej excitácii molekúl dosahuje nami používaný prístroj výborné výsledky a právom sa mu hovorí „bezbolestná liposukcia“. Bez použitia ihiel, odsávačiek, rezania kože a narkózy – len na princípe rozrušovania tukových buniek.

Čo očakávať od EXILIS ošetrenia?

Cvičenie a zdravá strava bohužiaľ niekedy nestačia. Zbavte sa nežiadúcich tukových vankúšikov raz a navždy pomocou neinvazívnej liposukcie s pomocou EXILIS ošetrenia. Aplikovať ju je možné nielen na celé telo, ale aj tvár. Dokáže efektívne odstrániť nielen tuk, ale aj celulitídu a vyformovať postavu vašich snov. Okrem toho ponúka EXILIS aj množstvo ďalších benefitov.

V závislosti od ošetrenej oblasti a stavu pokožky sa väčšina pacientov podrobí 2 až 4 ošetreniam naplánovaným s odstupom 7 až 10 dní. Každé ošetrenie konkrétnej oblasti zvyčajne trvá od 4 do 30 minút.

EXILIS ULTRA 360 je ideálny pre každého, kto hľadá preventívne ošetrenie alebo výraznejšie kozmetické vylepšenie, hneď ako si všimne známky starnutia. Je tiež ideálny pre tých, ktorí hľadajú riešenie prebytočného tuku alebo pokožky v špecifickej „nepoddajnej“ oblasti.

Niektorí pacienti majú viditeľné výsledky už po prvom ošetrení. Výsledky sa zvyčajne budú zlepšovať počas nasledujúcich niekoľkých mesiacov.

Ako to funguje?

Exilis pomáha odstrániť prebytočný tuk vďaka trom jedinečným procesom:

Prienik

Kombinácia vysokofrekvenčnej a mechanickej energie umožňuje ľahší prienik vlnenia do tkanív, ktoré predtým zostávali rezistentné. Exilis sa cielene zameriava na hlbšie uložené vrstvy tuku. Aplikátor ochladzuje povrch pokožky, reguluje teplotu na povrchu kože a zaisťuje tak ochranu jemných dermálnych štruktúr.

Separácia

Ultrazvukové vlny uvoľňujú fibrotické tukové štruktúry a spôsobujú rozklad obrannej formácie tukových zväzkov na samostatné jednotky. Takto exponované bunky sú viac izolované a prístupnejšie ďalším terapeutickým účinkom.

Deaktivácia

Tukové valy sa z veľkej časti skladajú z metabolicky neaktívnych buniek. Vysokofrekvenčná energia spôsobuje termálny efekt, ktorý stimuluje bunkový mechanizmus a urýchľuje lipolytický proces v lokalizovanom tukovom tkanive. Zároveň u časti buniek dochádza k riadenému zániku buniek a ich rozpadu na jednotlivé častice. Poklesom množstva tukových buniek a zmenšením ich objemu dochádza k výraznej redukcii.

Pre koho nie je EXILIS určený

Zaujali vás naše služby?

Veríme že vás zaujali naše služby a procedúry. Pozrite si náš cenník a kontaktujte nás. V našom relaxačno-terapeutickom centre Spirit & Body získate stratenú energiu, zrelaxujete a zregenerujete organizmus a načerpáte silu do života. Zastavte sa v rýchlom tempe, položte sa na naše andulačné lôžko, a vďaka optimálnym kmitočtom, odstráňte bolesti a neduhy, ktoré Vás trápia.