Masáž lávovými kameňmi

Lávové kamene sa vyznačujú úžasnou schopnosťou absorpcie a odovzdávania tepla. Majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov na meridiánoch (energetických dráhach) a rozprúdia energiu v tele.

Sú tmavošedé až čierne a zväčša pochádzajú z čistého životného prostredia Južnej Ameriky, obsahujú vysoké percento železa. Majú hladký povrch, ľahko sa kĺžu po pokožke, prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu, ktorá pozitívne pôsobí nielen na pokožku, podkožie a svalové vlákna, ale spôsobuje aj výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, urýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela.

Masáž lávovými kameňmi pozitívne vplýva aj na lymfatický systém, relaxáciu svalstva spojenú s ústupom bolesti

Masáž lávovými kameňmi je starodávna technika, ktorá využíva silu prírody. Masáž horúcimi lávovými kameňmi patrí v dnešnej dobe medzi najluxusnejšie a najviac vyhľadávané masáže. Nie je tomu tak náhodou. Táto masáž je spojením zdravotnej a relaxačnej a preto ju vyhľadáva mnoho ľudí. Pre túto masáž sa využívajú čadičové lávové kamene, ktoré sú tie najlepšie na trhu. Udržujú dlhšie teplo a intenzita masáže sa tak znásobí.

Masáž začína na sucho pod plachtou. Masér prehnieti klienta a tým prekrví a pripraví celý organizmus. Následne sa nanesie špeciálny olej a rozložia sa horúce kamene na dôležité dráhy. Masáž sa robí priamo s kameňmi, ale sú použité aj prvky z klasickej masáže, takže je to kombinácia klasickej masáže a masáže horúcimi kameňmi. Masáž uvoľní celé telo a dodá energiu zo sily kameňov. Po masáži odporúčame pre lepšie vstrebanie energie už len odpočívať a vyhýbať sa namáhavým činnostiam.

Chcete inú masáž?

Zaujali vás naše služby?

Veríme že vás zaujali naše služby a procedúry. Pozrite si náš cenník a kontaktujte nás. V našom relaxačno-terapeutickom centre Spirit & Body získate stratenú energiu, zrelaxujete a zregenerujete organizmus a načerpáte silu do života. Zastavte sa v rýchlom tempe, položte sa na naše andulačné lôžko, a vďaka optimálnym kmitočtom, odstráňte bolesti a neduhy, ktoré Vás trápia.